Informacje

Duchowy Pielgrzym

Wszystkich, którzy z różnych względów, nie będą mogli razem z nami pielgrzymować, zachęcamy do pielgrzymowania w sposób duchowy. Zaproszenie kierujemy do osób, które mają wielkie pragnienie wyruszyć na pątniczy szlak, ale różne sytuacje to uniemożliwią: brak urlopu, choroba, itp. Wasza duchowa obecność będzie doskonałym wsparciem dla każdego z nas. W czasie pątniczej wędrówki, każdego dnia wspominamy swoich Duchowych Pielgrzymów. Podczas codziennej Eucharystii, polecamy Bogu Wasze intencje, które zaniesiemy przed Obraz Matki Bożej Miłosierdzia w Ostrej Bramie.

Wasze duchowe wsparcie jest nam bardzo potrzebne. Dzięki niemu, łatwiej pokonamy różne trudności i niewygody. Wasza modlitwa będzie dla każdego z nas ogromnym wsparciem, dzięki któremu szczęśliwie dotrzemy do Ostrej Bramy.
Dlatego nie zwlekaj dołącz do nas i zapisz się osobiście w Biurze Pielgrzymki lub zapisując się drogą korespondencji.

Jak zostać Duchowym Pielgrzymem?

  • Duchowy Pielgrzym deklaruje swój udział, wypełniając formularz, który dostarcza drogą korespondencyjną (ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 15B, 15-024 Białystok) lub wysyła na adres mailowy - pielgrzymka@wilenska.bialystok.pl
  • Pielgrzym zobowiązuje się do codziennej modlitwy w intencji pątników.

Można też złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby mieszkańców terenów Białorusi.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania w tym miejscu. 

facebook